SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Willa La-Nel

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 17
81-198 Rewa

kom.: 512 613 900
http://willalanel.pl/

Opis

Naszym Gościom oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w małą lodówkę, telewizor LCD oraz zestaw do kawy, herbaty.  

Dla naszych Gości zapewniamy bezpłatny parking, który oddalony jest zaledwie 30 metrów od posesji. Z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy miejsce do zabawy.

Willa La-Nel to nowo otwarty budynek, który zaprasza wszystkich miłośników wypoczynku, w ciepłej domowej atmosferze o wysokim standardzie. 

Lokalizacja

Rewa
ul. Morska 17, 81-198 Rewa

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu