SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Przystań Rewa

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 115
81-198 Rewa

kom.: 502 455 907

Opis

Naszym Gościom mamy do zaoferowania dwa apartamenty:
- apartament morski – posiada niezależne wejście – jest to 3 pokojowy apartament z kuchnią, łazienką oraz balkonem. Przeznaczony jest maksymalnie dla 8 osób;
- apartament słoneczny – posiada niezależne wejście – znajduje się tu jeden pokój, dodatkowa mała sypialnia, aneks kuchenny, łazienka oraz taras. Przeznaczony dla maksymalnie 5 osób.

W pobliżu naszego obiektu znajduje się sklep, bar oraz smażalnia ryb. W niedalekiej odległości jest plac zabaw, boisko, szkółka żeglarska oraz plaża. 

Lokalizacja

Rewa
ul. Morska 115, 81-198 Rewa

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu