SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje "u Ewy"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 37
81-198 Rewa

tel.: 58 679 16 85
kom.: 602 671 184
http://noclegirewa.wixsite.com/

Opis

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienki oraz TV. Są one komfortowe o wysokim standardzie. Dodatkowo udostępniamy Państwu także dwie kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz żelazko z deską do prasowania.

Na ogrodzonym terenie naszego obiektu przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych Gości plac zabaw. Znajduje się tutaj także miejsce do grillowania.  

Lokalizacja

Rewa
ul. Morska 37, 81-198 Rewa

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu