SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne "u Krystyny"

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 34
81-198 Rewa

kom.: 530 661 660
http://www.krystyna.wczasy-rewa.pl/

Opis

Wszystkie nasze pokoje zostały wyposażone w łazienkę, telewizor oraz czajnik bezprzewodowy. Dodatkowo udostępniamy Państwu ogólnodostępną kuchnię, która mieści się na korytarzu.

Na naszym podwórku znajduje się altanka z grillami, a także miejsce parkingowe. Naszym Gościom zapewniamy przyjazną atmosferę oraz wspaniały wypoczynek.   

Lokalizacja

Rewa
ul. Morska 34, 81-198 Rewa

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu