SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Rybacka 17
81-198 Rewa

tel.: 58 679 10 14
kom.: 603 442 723

Opis

Gościom mam do zaoferowania pokoje – apartamenty 4-6-osobowe wyposażone w łazienki, aneksy kuchenne oraz podobnie wyposażony dwupokojowy domek z niezależnym wejściem.

Budynek, w którym znajdują się pokoje, zlokalizowany jest tuż przy wejściu na plażę. Na ogrodzonym terenie obiektu znajdą Państwo plac zabaw oraz bezpłatny parking. Dla smakoszy ryb przygotowaliśmy altanę z miejscem do ich przyrządzenia. 

Lokalizacja

Rewa
ul. Rybacka 17, 81-198 Rewa

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu