SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Bar Rybacki Kąt

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 4
81-198 Rewa

kom.: 663 615 846

Opis

W małej restauracji Rybacki Kąt skosztują Państwo przepysznych śniadań oraz obiadów. W naszej restauracji istnieje możliwość rezerwacji. Mogą Państwo skosztować nasze dania także przy stolikach na zewnątrz lokalu lub zabrać ze sobą do domu.  

Lokalizacja

Rewa
ul. Morska 4, 81-198 Rewa

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu