SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Rewa Surf Centrum

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Rybacka 5A
81-198 Rewa

kom.: 600 884 433
kom.: 519 870 229
http://rewasurf.pl/

Opis

Rewa Surf to jedna z największych baz windsurfingowo-kitesurfingowych na Pomorzu Środkowym. Nasze położenie to najlepsze miejsce do uprawiania sportów wodnych, mekka windsurfingu i kitesurfingu, a także świetna baza wypadowa dla Trójmiasta. Nasze Centrum to najwyższej jakości szkolenia, fachowe porady oraz świetna atmosfera. Nasza szkoła to ludzie, dla których windsurfing i kitesurfing to życiowa pasja. Z roku na rok staramy się być lepsi, więc co roku udoskonalamy naszą ofertę.

W Rewa Surf Centrum prowadzimy:
- kursy windsurfingu,
- kursy kitesurfinhgu,
- Stand Up Paddle,
- półkolonie młodzieżowe,
- kursy dla dzieci,
- wypożyczalnie sprzętu,
- szkolenia dla firm,
- wydarzenia tematyczne – regaty,
- centrum testowe,
- kajaki,
- katamarany,
- narty wodne,
- przejażdżki łodzią motorową,
- przejażdżki bananem za motorówką. 

Lokalizacja

Rewa
ul. Rybacka 5A, 81-198 Rewa

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu