SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Muzeum Kocham Bałtyk

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Władysławowska 39
84-100 Swarzewo

kom.: 696 624 979

Opis

Naszą ekspozycję tworzą oryginalne, zapewne nigdzie nie spotykane budowle. Wszystkie nasze ekspozycje zamknięte są w gablotach. Tworzą je indywidualnie zaprojektowane i wykonane przez pasjonatów konstrukcje. Mogą tu Państwo zobaczyć m.in.: całe wesołe miasteczko, okręt podwodny, Wersal, skatepark, zamki, czołgi i wiele innych.

Dla tych, którym nie wystarczy oglądanie przez szybę, przygotowaliśmy warsztaty budowania i programowania robotów WeDo, mogą Państwo także usiąść w specjalnym kąciku i pobawić się klockami, tak jak się żywnie podoba. 

Lokalizacja

Swarzewo
ul. Władysławowska 39, 84-100 Swarzewo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu